Szybki test – układ dwóch monitor z Mersive Solstice Pod

Jak dwa monitory w Sali konferencyjnej potrafią zwiększyć funkcjonalność Sali tym samym zwiększajac produktywność pracowników.

Jak to wszystko spiąć żeby miało sens?

Podczas naszej pracy często rozmawiamy o potrzebach klientów, o tym w jaki sposób podejść do konkretnego projektu. Jaki układa urządzeń zastosować aby zapewnić funkcjonalność potrzebną w konkretnym przypadku. Zdążyliśmy się już wielokrotnie przekonać ze nie istniej coś takiego jak rozwiązanie uniwersalne. Takie które będzie pasować dla każdego zespołu oraz charakteru ich pracy.

Testy w burze

Tego typu rozmowy często przeradzają się w testy. Opowiedzieć o czymś, wymyślić jak spiąć urządzenia to jedno. Sprawdzić jak działa taki układ w praktyce to drugie. Dużo urządzeń, które oferujemy klientom mamy u siebie, daje nam to niepowtarzalna możliwość testowania oraz poznawania nawet najmniejszych funkcji tych urządzeń. Tak jak w dzisiejszym przypadku zbieramy urządzenia często modyfikujemy naszą salę konferencyjną i testujemy. Czasami szukamy konkretnego rozwiązania problemu naszego klienta, czasami szukamy ciekawych zastosowań znanych nam już urządzeń.

Mersive Solstice Pod i dwa monitor

Mersive jest nam już znany od dłuższego czasu natomiast w naszym biurze pracuje w zestawieniu tylko z jednym monitorem. Po spotkaniu z klientem pojawiał się pomysł zastosowania Mersive w układzie dwu monitorowym. Nie czekając długo spięliśmy w biurze taki zestaw żeby sprawdzić czy będzie działać w zamierzony sposób.

Test numer jeden: Mersive Solstice Pod podłączony do dwóch monitor nie interaktywnych (w roli monitorów AVtek Busines 55” oraz Samsung Flip 55”).

Źródłem sygnału był Mersive podłączony do obu monitorów. Ustawiony w taki sposób, aby monitory działały w trybie rozszerzonego pulpitu. Materiał udostępniliśmy z komputera PC, MAC, iPhona oraz iPada. Wszystko w jednym czasie. Z poziomu iPada sterowaliśmy tym co wyświetla się na ekranach natomiast był to tylko przykład. Każde z podłączonych urządzeń może sterować układem wyświetlanego obrazu.

Test numer dwa: tutaj poszliśmy o krok dalej. Skoro mieliśmy do dyspozycji monitor interaktywny czemu nie skorzystać z jego możliwości.

Mersive ustawiliśmy w taki sposób żeby wysyłał duplikowany obraz na oba monitory. Dzięki takiemu układowi otrzymaliśmy tablice interaktywną na monitorze AVtek z dostępem do wszystkich udostępnionych przez Mersive treści oraz stały podgląd treści na Samsungu. Dodatkowo z poziomu AVtek możemy sterować treścią udostępnioną przez Mersive. AVtek Busines dzięki nakładce dotykowej działającej w technologii pojemnościowej pozwolił na szybkie i precyzyjne nanoszenie notatek na tablice oraz udostępnione materiały. 

Po zakończonym spotkaniu tak utworzenie notatki możemy zapisać w pamięci monitora, na pen drive czy wysłać do dysku chmurowego OneDrive lub Google Drive.

Gotowy do rozpoczęcia projektu?
skontaktuj się z nami!

Każda inwestycja wymaga indywidualnego podejścia. Jeśli chcesz omówić interesujące Cię rozwiązania, skontaktuj się z nami. Chętnie Ci pomożemy!
* wymagane pola

Podobne prace

Umów się na bezpłatny audyt druku

Uzyskaj darmową wycenę projektu

Wyposażenie sali konferencyjnej co musisz wiedzieć

Wyposażenie sali konferencyjnej – co musisz wiedzieć?