Wdrożenia Systemów Audio Wideo

Wdrażamy systemy Audio Wideo w sposób kompleksowy od pomysłu przez projekt aż po instalację i programowanie całego rozwiązania.

PROJEKTOWANIE SYSTEMÓW AUDIO WIZUALNYCH (AV)​ 

Jeśli potrzebujecie rozwiązania audio wizualnego nasi projektanci stworzą system uszyty na miarę Waszych potrzeb. Każde wdrożenie systemu audio wideo musi zostać poprzedzone wnikliwą analizą zapotrzebowania użytkowników oraz możliwościami technicznymi obiektu.  

Dzięki szerokiej wiedzy na temat dostępnych na rynku technologii nasi eksperci zaprojektują system dopasowany do sposobu i charakteru pracy każdej organizacji. Powiedz nam jak przebiegają Twoje spotkania, jak pracujesz a my dopasujemy gotowy system.

Wideo konferencja? Spotkanie interaktywne? Nanoszenie notatek na prezentację? Bezprzewodowe udostępnianie treści? Sterowani? Automatyczne uruchamianie sali? Nagłośnienie? Szkolenia online?…

To tylko początek pytań, które należy zadać przed przystąpieniem do projektu.

Nasi pracownicy posiadają szeroki wachlarz certyfikacji oraz szkoleń producenckich. Regularnie odwiedzamy targi branżowe. Znamy najnowsze rozwiązania, tworzymy najnowocześniejsze systemy.

Nasz dział projektowy posługuje się profesjonalnym oprogramowaniem CAD, jest w stanie wrysować w rzuty obiektu potrzebne okablowanie oraz zaznaczyć rozmieszczenie urządzeń.

Dostarczy dla elektryków czytelne schematy kablowe pozwalające na wprowadzenie niezbędnego okablowania już na etapie inwestycyjny obniżając tym samym koszty całego wdrożenia.

Dobrze zaprojektowany system pozwoli uniknąć niespodzianek na etapie inwestycyjnym a finalnie przyczyni się do poprawy standardu spotkań w Twojej firmie.

INSTALACJA URZĄDZEŃ AUDIO WIDEO

Projekt mamy już za sobą. Wszystko zostało przemyślane i ustalone. Pozostaje realizacja i wdrożenie.

Nasza firma oferuje pełną obsługę w zakresie instalacji urządzań oraz niezbędnego dla nich okablowania. Realizujemy inwestycje zarówno na etapie budowlanym jak i w już wykończonych przestrzeniach.

Nasi technicy posiadają odpowiednie przeszkolenia i są w stanie sprawnie przeprowadzić nawet najbardziej wymagające wdrożenia.

PROGRAMOWANIE SYSTEMÓW AUDIO WIZUALNYCH (AV)

Wszystko zostało już zainstalowane. Każde urządzenie znalazło swoje miejsce na ścianie, suficie czy szafie rack. Lecz o całości nie możemy jeszcze powiedzieć, system audio wideo.

Urządzenia muszą się ze sobą odpowiednio komunikować. Nasi programiści zapewnią, że cały system „ożyje” i zacznie pracować jako jedno rozwiązanie audio wideo.

Tworzymy i programujemy tzw. systemy bezobsługowe, gdzie użytkownik musi jedyni podpiąć się kablem HDMI. Reszta dzieje się automatycznie (uruchamia się projektor, rozwija ekran, włącza system audio)

Jak i systemy sterowane z dedykowanych klawiatur czy ekranów dotykowych. Na ekranach dotykowych możemy stworzyć menu dopasowane do potrzeb i preferencji każdego klienta.

Nasze systemy cechuje prostota i intuicyjność dla użytkownika. Dzięki odpowiedniemu planowaniu i badaniu potrzeb przed wdrożeniem finalnie całość jest łatwa w obsłudze i szybko zostaje przyjęta przez użytkowników.

Gotowy do rozpoczęcia projektu?
skontaktuj się z nami!

Każda inwestycja wymaga indywidualnego podejścia. Jeśli chcesz omówić interesujące Cię rozwiązania, skontaktuj się z nami. Chętnie Ci pomożemy!