Usługi sieciowe IT

Prowadzimy kompleksową obsługę informatyczną, która korzystającym z tej usługi firmom gwarantuje bezpieczeństwo, profesjonalną pieczę nad zasobami informatycznymi oraz redukcję kosztów związanych z IT.

Konfiguracja sieci przewodowych i bezprzewodowych oraz dostępu do Internetu

Pomożemy Państwu na wszystkich etapach konfiguracji sieci:

  • Projekt sieci
  • Dobór urządzeń
  • Wykonanie sieci
  • Instalacja i konfiguracja
  • zabezpieczenie

Audyt sprzętu komputerowego i legalności oprogramowania

Audyt środowiska IT u Klienta

W pierwszej kolejności potrzebujemy zapoznać się z aktualnym stanem infrastruktury oraz organizacji IT. W tym celu dokonujemy przeglądu środowiska we wszystkich warstwach, począwszy od sprzętu, przez sieć, wirtualizację, systemy operacyjne, bazy danych po aplikacje. Weryfikujemy również strukturę organizacyjną, dojrzałość procesów, zgodność licencyjną oraz ewentualne potrzeby biznesowe w zakresie dostępności i zabezpieczenia środowiska.

Przygotowanie oferty outsourcingu IT

Na podstawie audytu przygotujemy rekomendacje opisujące wymagane w środowisku zmiany oraz ofertę dopasowaną do rzeczywistych potrzeb Twojej firmy. Zaproponujemy również elastyczny i korzystny model utrzymania – kompleksowy/selektywny – oraz rozliczania za realizowane usługi. Możliwe są różne warianty np. ryczałtowy bez limitu godzin, akordowy oparty na roboczo godzinach, bądź mieszany z limitem godzin. Na tym etapie, wspólnie z Tobą ustalimy odpowiednie parametry świadczenia usług np. czasy SLA reakcji i rozwiązania zgłoszeń.

Bezpieczeństwo danych, archiwizację i kopie zapasowe

Chyba nikt nie wyobraża sobie dziś, w dobie danych cyfrowych, trwałej utraty choćby małego ich procenta. Taka sytuacja może zakończyć się nie tylko utratą konkurencyjności ale również katastrofą wizerunkową.

Obecnie na rynku jest dużo rozwiązań, które zapewniają nam komfort związany z backupem danych. Jedne robią to automatycznie, inne półautomatycznie, a jeszcze inne wymagają naszej interwencji.

Po rozpoznaniu Państwa potrzeb dobierzemy odpowiednie oprogramowanie i metodę archiwizacji Państwa Danych

Sprzęt komputerowy i oprogramowanie

Dobry sprzęt komputerowy to gwarancja szybkiej i efektywnej pracy firmy. Dobierzemy do Państwa potrzeb odpowiedni sprzęt komputerowy i oprogramowanie niezbędne do pracy w Państwa Firmie.

Szkolenia

Szkolimy :

  • podstawowych procedur bezpieczeństwa informatycznego, do zastosowania dla każdego i w każdej organizacji.
  • Programy pakietu MS OFFICE (dla osób początkujących i zaawansowanych)

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Właściwy dobór urządzeń sieciowych jest kluczowy dla prawidłowego działania całego systemu. Dlatego pierwszym krokiem jest audyt istniejącej sieci i potrzeb klienta. Na tej podstawie przygotowujemy ofertę i propozycję wdrożenia.

Jeżeli używasz kilku komputerów połącz je w sieć. Pomożemy ci w projekcie i w konfiguracji. Zyskasz sporo możliwości. Dowiesz się, jak udostępnić łącze internetowe i sprawić by urządzenia bez przeszkód wymieniały się danymi w jednej sieci lokalnej.

Jak zadbać o bezpieczeństwo firmowej sieci komputerowej? Programy antywirusowe, silne hasła, polityka bezpieczeństwa i duża doza rozsądku! Zapraszamy do kontaktu, bo wiemy jak to zrobić.

Audyt informatyczny to usługa, która pozwoli na weryfikację aktualnego stanu całej infrastruktury IT i możliwych do wdrożenia usprawnień w zakresie m.in. bezpieczeństwa sieci, zgodności i legalności oprogramowania, stanu urządzeń sieciowych itp.

Outsourcing wyrównuje szanse w nadążaniu za technologią. Nie trzeba poświęcać własnego czasu i zaangażowania, aby być „na bieżąco” i korzystać z najlepszych rozwiązań IT i aplikacji biznesowych.

Gotowy do rozpoczęcia projektu?
skontaktuj się z nami!

Każda inwestycja wymaga indywidualnego podejścia. Jeśli chcesz omówić interesujące Cię rozwiązania, skontaktuj się z nami. Chętnie Ci pomożemy!
* wymagane pola