Wynajem urządzeń biurowych

Wynajem urządzeń biurowych - kiedy warto z niego skorzystać?

Otwierasz działalność gospodarczą? A może jesteś organizatorem konferencji biznesowej lub innego wydarzenia, z którym wiąże się potrzeba skorzystania z urządzeń drukujących i rozwiązań multimedialnych? Lobos Link oferuje wynajem urządzeń biurowych (drukarki, kserokopiarki, niszczarki, urządzenia audiowizualne), w ramach której możesz skorzystać z odpowiednich rozwiązań wraz z instalacją, szkoleniem i pełną obsługą serwisową. Dzięki temu masz gwarancję, że udostępnione urządzenia będą działać sprawnie!

Wynajem drukarek – obniż koszty druku w swojej firmie!

Wypożyczenie urządzeń drukujących, kopiarek oraz innych urządzeń biurowych na krótki czas sprawdza się, kiedy potrzebujemy drukować w określonym, niezbyt długim okresie. To bardzo przydatne rozwiązanie na przykład, gdy rozpoczynamy działalność i chcemy sprawdzić nasze potrzeby przed zakupem kopiarki czy drukarki lub dzierżawą na dłuższy okres. Zanim wydamy poważną kwotę na zakup urządzenia do biura, rozważmy wynajem drukarki i upewnijmy się, że sprzęt, o którym myślimy, będzie dla nas wystarczający. Po co kupować kota w worku? W końcu to nie jest drobny wydatek. 

Wynajem drukarki lub urządzenia wielofunkcyjnego pozwala na oszacowanie stałych kosztów i sporą oszczędność. W ten sposób możemy sprawdzić ile kopii i wydruków wykonujemy miesięcznie, aby dopasować optymalne urządzenie. Określając ilość wydrukowanych stron, poznamy wartość poniesionych wydatków w danym czasie.

W zakresie wynajmu drukarek jest serwis urządzeń, ewentualne naprawy, okresowe przeglądy i konserwacje oraz dostawa i wymiany materiałów eksploatacyjnych. Niebywałą zaletą naszej oferty jest to, że zapewniamy swoim klientom kompleksową obsługę np. poprzez dostarczanie tonerów na czas oraz automatyczne rozliczanie usługi. Dzięki temu tonery zostaną dostarczone w odpowiednim momencie, żeby zapewnić ciągłe drukowanie i kopiowanie w Twojej firmie. Zapewniamy również urządzenie zastępcze w razie poważnej awarii.

Jeśli nie interesuje Cię wynajem drukarek na krótki czas, rozwiązaniem długoterminowym może być dzierżawa drukarek.

Na czym polega wynajem drukarek i kserokopiarek?

Jak działamy? Na początku przeprowadzamy rozmowę z klientem i analizujemy jego potrzeby. Dzięki temu jesteśmy w stanie wybrać optymalne urządzenie wśród dostępnych produktów. Wynajem drukarek na krótki czas nie wymaga wielu formalności i przygotowań. Niezbędne są jednak takie informacje jak:

  • Ile osób ma docelowo korzystać z kserokopiarki lub innego sprzętu drukującego? 
  • Czy wymagane są dodatkowe funkcje?
  • Jaki może być szacowany poziom nakładów w okresie wynajmu?
  • Planowany okres trwania umowy na wynajem urządzenia lub drukarki.

Największa zaleta rozwiązania? Decydując się na wynajem drukarek, korzystasz z urządzenia i nie martwisz się o zakup materiałów eksploatacyjnych. To my zdalnie monitorujemy poziom zużycia tonerów i dostarczamy je we właściwym momencie. Ty tylko korzystasz. Chcesz przekonać się jak działa biuro ze sprzętem, który spełnia Twoje oczekiwania? W ramach wynajmu kserokopiarek zapewniamy uruchomienie, instalację, przeszkolenie, wydruki z limitem lub bez. 

Korzyści wynikające z wypożyczenia drukarek i kserokopiarek jest wiele. Warto dodać, że wśród naszych usług znajduje się serwisowanie urządzeń drukujących przez specjalistów. Czy wiesz, że możesz wyposażyć swoje biuro w drukarkę, której nie musisz kupować? Bez zbędnych kosztów związanych z instalacją i eksploatacją? Z nami to możliwe! Wynajem kserokopiarek od Lobos Link pozwoli na korzystanie ze sprawdzonego i zgodnego z wymogami bezpieczeństwa sprzętu.

Zajmujemy się nie tylko wynajmem drukarek. Jeśli interesuje Cię leasing – zobacz tutaj.

Wynajem urządzeń wielofunkcyjnych - wypożycz polecane kserokopiarki

Jedną z licznych zalet wynajmu urządzeń wielofunkcyjnych i biurowych jest to, że nie ma potrzeby wydawania własnych środków na kosztowny zakup – a korzystasz z nowoczesnego sprzętu szybko i w okresie, który Ci odpowiada. Zapewnij w biurze wydruki doskonałej jakości. Dużo bardziej opłacalny jest wynajem urządzeń wielofunkcyjnych niż kupowanie na krótko. Wiemy bowiem, że nie odsprzedamy używanego sprzętu za tę samą wartość.

Nasza usługa wypożyczenia kopiarek przebiega szybko i sprawnie. Od razu ustalamy cenę oraz okres wypożyczenia na dni, tygodnie lub miesiące. Zapewniamy wynajem drukarek i kserokopiarek do biura, jako autoryzowany przedstawiciel naszych partnerów biznesowych, którymi są Canon oraz HP.

Jakie urządzenia drukujące można wypożyczyć? Zakres oferowanych urządzeń jest bardzo szeroki. Nasza oferta obejmuje kilkadziesiąt modeli urządzeń wielofunkcyjnych oraz drukarki. Po przeprowadzeniu szczegółowej analizy potrzeb klienta wybieramy z naszej oferty optymalne rozwiązanie.

Wynajem urządzeń drukujących wielofunkcyjnych, kserokopiarek i drukarek - korzyści:

  • bez konieczności angażowania własnych środków inwestycyjnych można od razu korzystać z możliwości, jakie daje nowoczesny sprzęt biurowy,
  • opłaty za wypożyczenie drukarek i innych urządzeń stanowią koszt uzyskania przychodu, co jest korzystnym rozwiązaniem z podatkowego punktu widzenia,
  • możliwość precyzyjnego zaplanowania kosztów całej inwestycji w założonym okresie użytkowania,
  • krótki czas reakcji serwisu i naprawy urządzenia a w przypadku poważnej awarii zapewniamy urządzenie zastępcze,
  • okres wypożyczenia wynosi od 2 dni do 12 miesięcy,
  • w ramach opłaty za wypożyczenie i wynajem drukarek oraz innych urządzeń zawarte są wszystkie koszty związane z usługą montażu i konfiguracji, obsługą serwisową oraz deinstalacją sprzętu po zakończeniu okresu wypożyczenia.

Dostarczenie wysokiej jakości urządzenia z Lobos Link do Twojego biura

Oprócz kopiarek i urządzeń drukujących zapewniamy również dla przedsiębiorcy inne urządzenia do obsługi biura, które można wypożyczyć na krótki czas. Naszą ofertę kierujemy zarówno do dużych, jak i małych firm. Wśród dostępnych produktów znajdują się niszczarki, sprzęt audiowizualny oraz nacinarki do kartonu.

Wypożyczenie niszczarki dokumentów - zabezpieczenie firmy przed kradzieżą danych

Zazwyczaj w mniejszych biurach duże niszczarki do papieru nie są konieczne. Wystarczająco spełniają bowiem potrzeby mniejsze urządzenia przystosowane do pracy na kilka osób i niszczące ograniczoną ilość kartek dziennie. Zdarza się jednak, najczęściej cyklicznie, że w biurze nagromadziła się spora ilość segregatorów, a miejsca zaczyna brakować. Zgodnie z przepisami możemy zniszczyć dokumenty związane z podatkami, które uległy przedawnieniu po 5 latach. Jeśli przechowywaliśmy ich naprawdę dużo, a nasza niszczarka przystosowana jest do małego biura, można rozważyć wynajem niszczarki biznesowej.

Jakie korzyści wynikają z wypożyczenia niszczarki? Zdecydowanie taniej wypożyczyć urządzenie, niż kupić jeśli planujemy okresowe niszczenie dokumentów, np. raz w roku. Dla przedsiębiorców niezwykle istotna i wiążąca jest ochrona danych osobowych. Zgodnie z Rodo dane muszą być odpowiednio chronione. Warto oczyścić swoje biuro lub przedsiębiorstwo z nadmiaru dokumentów.

Dodatkową zaletą rozwiązania jest oszczędność czasu. Automatyczne niszczarki do papieru posiadają specjalne podajniki, do których można załadować nawet całą ryzę papieru! Wkładasz dokumenty do środka i wracasz do swoich obowiązków, a papier niszczy się sam. Niektóre z urządzeń posiadają zabezpieczenia uniemożliwiające otwarcie podajnika papieru, zatem nikt niepowołany nie będzie miał dostępu.

Wypożyczenie urządzeń audiowizualnych

Dodatkowe usługi Lobos Link dla firm to wypożyczenie sprzętu AV (audiowizualnego) oraz sprzętu do bezprzewodowej komunikacji. Jakie dokładnie produkty można wypożyczyć? Są to projektory do prezentacji, monitory interaktywne, zestawy do wideokonferencji SoundBar (mikrofony, głośniki, kamera) oraz systemy komunikacji bezprzewodowej.

Wybierz urządzenie, które Cię interesuje i zdecyduj na ile dni chciałbyś go pożyczyć. To idealne rozwiązanie dla osób organizujących spotkania firmowe, prezentacje, eventy, konferencje lub warsztaty szkoleniowe. Jeśli szkolenia odbywają się raz na jakiś czas, do tego w różnych miejscach, wynajem sprzętu multimedialnego sprawdza się znakomicie. Wożenie ze sobą potrzebnych urządzeń jest uciążliwe i może wymagać większego auta.

Ogromną zaletą wynajmu monitora interaktywnego jest pełna mobilność. W skład zestawu wchodzi bowiem również mobilny stojak, dzięki któremu urządzenie można przewozić w dowolne miejsce w biurze.

Pokazujemy jak działa każdy wypożyczony sprzęt multimedialny. Jeśli jest to potrzebne przeprowadzamy u klientów krótkie szkolenie z obsługi. Klient pożycza kiedy potrzebuje, a my przywozimy urządzenia audiowizualne i odbieramy je na końcu. Urządzenia zostaną również zainstalowane przez naszych specjalistów. Skorzystaj z naszych usług wypożyczenia i przekonaj się jak działają nowoczesne rozwiązania audiowizualne.

Jeśli jesteś zainteresowany wypożyczeniem urządzenia biurowego, zadzwoń do nas lub pozostaw swoje dane w poniższym formularzu kontaktowym.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Można wynająć dowolne urządzenie z oferty biznesowej. Wybór konkretnego urządzenia zależy od potrzeb klienta w zakresie szacowanych nakładów, wymaganych funkcjonalności i okresu najmu.

Okres najmu zawsze jest indywidualnie uzgadniany z klientem, nie ma w tym przypadku żadnych ograniczeń, stąd można wynająć urządzenie nawet na 1 dzień.

Nie. W przypadku najmu urządzenia nasz serwis dostarcza sprzęt na miejsce, pomagamy w instalacji i szkolimy użytkowników. Po okresie najmu odbieramy urządzenie. Nie wiąże się to z żadnymi dodatkowymi kosztami po stronie klienta.

Gotowy do rozpoczęcia projektu?
skontaktuj się z nami!

Każda inwestycja wymaga indywidualnego podejścia. Jeśli chcesz omówić interesujące Cię rozwiązania, skontaktuj się z nami. Chętnie Ci pomożemy!
* wymagane pola