Monitor interaktywny AVtek Business 55”

Monitory interaktywne marki AVtek są nam znane już od wielu lat. Zainstalowaliśmy ich już setki w szkołach w całej Polsce. Teraz przyszedł czas na wprowadzeni ich do przestrzeni biurowej.

Monitor interaktywny, o co w tym właściwie chodzi

Szkoły korzystają z tablic od samego początku ich powstania. Nauczyciele zapisują na nich zadania, tłumaczą na przykładach ich rozwiązanie. Podają zadania domowe. Zapisują istotne w kalendarzu roku szkolnego daty. Jeszcze kilka lat temu każdy uczeń musiał przepisać wszystko do swojego zeszytu. Zaczęło się to zmieniać wraz z wprowadzeniem tablic interaktywny a w późniejszym czasie monitorów interakcjach. Uczniowie już nie muszą wszystkiego przepisywać. Nauczyciel po zajęciach może z łatwością zapisać oraz przesłać do uczniów notatki z lekcji.

Podobnie wyglądają spotkania w środowisku biurowym. Też zdarza nam się prezentować treści. Nanosić na nie w trakcie spotkania zmiany. Planować kalendarz na kolejny kwartał sprzedaży czy prezentować daty kolejnych spotkań. W obu tych środowiskach posiadanie urządzenia które pozwala na tworzenie notatek zawierających materiały z różnych źródeł oraz przesyłanie ich po zakończeniu spotkania w znaczący sposób ułatwia pracę. Monitor interaktywny staje się właśnie takim narzędziem.

AVtek linia biznesowa

Monitory marki AVtek są bardzo dobrze znane w polskich szkołach. Doskonale sprawdzają się już od wielu lat. Marka posiada dobrą renomę oraz bardzo dużo urządzeń zainstalowanych w szkołach. Dzięki temu urządzenie oraz ich oprogramowanie zostało doskonale dopasowań do potrzeb nauczycieli. Okazuje się jednak, że sposób interakcji z urządzeniem w szkole i w burze różni się od siebie. Środowisko biurowe wymagało trochę innego podejścia do UI (User interface)oraz UX (User Experience) urządzenia. Zmienić musiał się również wygląd samego monitora. Bura są dużo bardziej elegancką przestrzenią niż szkoły.

Odpowiadając na te potrzeby powstała linia biznesowa monitorów AVtek. Posiadają uproszczone graficznie menu pozwalające na lepsze wpasowanie się w przestrzeń sal konferencyjnych. Tylko najważniejsze funkcje zostały umieszczone na ekranie głównym. Dodatkowo dzięki zastosowaniu technologii pojemnościowej cały front monitora jest jedną taflą szkła co zapewnia bardzo elegancki wygląd. Oraz daje nam bardzo precyzyjną obsługę dotyku.

Szczegóły techniczne

Najważniejszą cechą monitora   Avtek z lini Business jest zastosowanie technologii pojemnościowej. Dzięki niej zmienił się charakter całego urządzenia. Front jest jedną taflą szkła a ramki stały się minimalne. Dotyk reaguje jeszcze dokładniej i precyzyjniej. Zupełnie jak w telefonach komórkowych korzystających z tej samej technologii.

Dodatkowo seria posiada dwa złącza HDMI połączone ze złączami USB. Dzięki temu każdy podłączony do monitora komputer może być obsługiwany za pomocą dotyku. Dodatkowo mamy do dyspozycji wyjście HDMI dzięki któremu możemy wyświetlić obraz z monitora np. na projektorze co zapewni nam ogromny format obrazu. 

Monitor jest w rozdzielczości 4K co zapewnia doskonałą czytelność treści. Dostępny jest w formatach 55” lub 65”. Oparty jest o system Android co w połączeniu z wydajnym procesorem pozwala na płynną obsługę zainstalowanych standardowo aplikacji oraz tych odinstalowanych z dedykowanego sklepu.

Zastosowania monitora AVtek business

Monitor interaktywny świetnie sprawdzi się jako narzędzie od małych sal typu huddle po duże sale szkoleniowe.

Format 55” w połączeniu np. z soundbarem wideokonferencyjnym Polycom Studio świetnie sprawdzi się w małych salkach gdzie potrzebujemy sprzętu do kolaboracji zarówno lokalnej jak i zdalnej.

Format 65” sprawdzi się w średniej wielkości salach gdzie odbywają się burze mózgów działu marketingu. Duży format zapewnia odpowiednią ilość miejsca na notatki i planowanie nowej strategii.

Każdy z formatów możemy również umieścić na mobilnym wózku zapewniając mobilność rozwiązaniu. Wyjście HDMI pozwala na zastosowanie przy wyposażaniu dużej sali szkoleniowej. Osoba prowadząca szkolenie prezentuje treści za pomocą monitora interaktywnego, notuje, tłumaczy przykłady a cały obraz duplikowany jest na ekranie o podstawie kilku metrów zapewniając doskonałą widoczność dla wszystkich uczestników szkolenia.

Monitor interaktywny w każdej sali spotkań!

Podsumowując, monitor interaktywny to doskonałe narzędzie do uatrakcyjnienia naszych spotkań w każdej przestrzeni biurowej. Zarówno tej najmniejszej dla 2-4 osób kończąc na tej dla 100 i więcej. Dzięki niemu nasze spotkania i szkolenia będą bardziej atrakcyjne, angażujące a tym samym bardziej produktywne.

Gotowy do rozpoczęcia projektu?
skontaktuj się z nami!

Każda inwestycja wymaga indywidualnego podejścia. Jeśli chcesz omówić interesujące Cię rozwiązania, skontaktuj się z nami. Chętnie Ci pomożemy!
* wymagane pola

Podobne prace

Umów się na bezpłatny audyt druku

Uzyskaj darmową wycenę projektu

Wyposażenie sali konferencyjnej co musisz wiedzieć

Wyposażenie sali konferencyjnej – co musisz wiedzieć?