Monitor Newline Mira

Nowa seria monitorów interaktywnych Newline Mira

Monitor interaktywny Newline umożliwia bezprzewodową prezentację w salach konferencyjnych, biurach, salach wykładowych. Doskonale sprawdzi się w szkole podczas zajęć, w trakcie szkoleń oraz do pracy zdalnej. Co wyróżnia nową serię Mira? Dzięki technologii Optical Bonding monitory Newline zapewniają wyraźny, ostry i naturalny obraz bez względu na miejsce, z którego się go ogląda, nawet pod dużym kątem (kąt widzenia 178°). Mamy doskonałą jakość obrazu w rozdzielczości 4K oraz system operacyjny Android 8.0. Natomiast wbudowany filtr światła niebieskiego chroni oczy przed zmęczeniem. Monitory Newline Mira są lekkie, proste w obsłudze i instalacji. Dostępne w trzech rozmiarach: 65”, 75” i 86”. Bez względu na rodzaj urządzenia, z którego korzystamy (Mac, iOS, Windows lub Android), system operacyjny będzie kompatybilny.

Wbudowana kamera i mikrofon

Najbardziej interesującą i wyróżniającą cechą serii Mira jest to, że monitory mają wbudowaną kamerę HD oraz zestaw mikrofonów z redukcją echa i szumów. Podłączając komputer, laptopa lub wykorzystując wbudowany komputer PC typu OPS, możemy swobodnie korzystać z oprogramowania do wideokonferencji takiego ja Skype, Teams czy Google Hangouts. Możemy swobodnie prowadzić rozmowy wideo podczas zdalnych spotkań.

Ogromną zaletą monitorów Newline jest łatwa i intuicyjna obsługa. Aby skorzystać z wbudowanej kamery i mikrofonu wystarczy podłączyć laptopa za pomocą kabla HDMI oraz USB. Monitor automatycznie wyświetli obraz z laptopa. Możemy sterować komputerem bezpośrednio z poziomu monitora dotykowego. Na monitorze uruchamiamy aplikację do wideokonferencji.

Tablica interaktywna sterowana dotykowo

Standardowo dla monitorów interaktywnych seria Mira ma również dostępną białą tablicę, która umożliwia notowanie za pomocą pisaka lub ręcznie bez żadnych opóźnień. Do notowania mamy do dyspozycji pisak lub zakreślacz. Monitor zapewnia dokładność dotyku i rozpoznawalność gestów. Pisanie przypomina zwykłe korzystanie z tablicy suchościeralnej lub kredowej. Z tą różnicą, że mamy właściwie nieograniczone miejsce oraz możliwość zapisania w pamięci notatek z lekcji czy szkolenia. Sporządzone notatki możemy zapisać w całości lub częściowo w pamięci monitora, lub eksportować je do formatu PDF tak aby można je było otworzyć na komputerze lub telefonie bez instalowania dodatkowego oprogramowania. Wyjątkową dokładność dotyku oraz płynność pisania zapewnia w monitorach interaktywnych Newline technologia optical bonding  i zaawansowanego dotyku w podczerwieni.

Wyszukiwarka obrazów

Inną ciekawą funkcją monitora Newline Mira jest wyszukiwarka obrazów Google. Chcąc znaleźć na przykład zdjęcie monitora, wystarczy wpisać słowo w wyszukiwarce, żeby podpowiedziały się zdjęcia, które możemy wykorzystać w notatkach. To bardzo przydatna funkcja dla biur, szkół i firm szkoleniowych. Dodatek, który może sprawić, że spotkania będą bardziej atrakcyjne i łatwiejsze w przygotowaniu. Standardowo mamy możliwość dodawania kolejnych stron. Oprogramowanie intuicyjnie podpowiada, co jeszcze możemy zrobić. Tutorial poprowadzi nas krok po kroku.

Ekran główny

Ekran główny serii monitorów interaktywnych Mira przypomina ekran zwykłego komputera. Mamy zegar, datę, ikony aplikacji, z których możemy korzystać, tablicę, przeglądarkę internetową, zapisane pliki, wyświetlanie plików PDF oraz pliki wideo. Zintegrowane narzędzia pozwalają szybko poruszać się po ekranie. Po zakończeniu spotkania monitor podpowie nam możliwość zapisania sesji. Dzięki temu możemy wybrać te strony notatek, które są dla nas istotne. Możemy je bezpośrednio wysłać mejlem z monitora lub zapisać w pamięci urządzenia, lub na innym nośniku jak na przykład pen drive. Dane zostaną zapisane w formacie PDF, co ułatwi ich otwarcie na każdym komputerze czy telefonie

Funkcja bezprzewodowego przesyłania obrazu

Monitor interaktywny Newline ma również wbudowaną funkcję bezprzewodowego przesyłania obrazu. Wybierając źródła oraz Newline Cast możemy wyświetlić obraz z laptopa. To bardzo proste. Wystarczy zainstalować na komputerze aplikację DisplayNote. Monitor podłączony do Internetu pokazuje ID takiego spotkania, wpisujemy je w aplikacji w komputerze i w szybki sposób użytkownik zostaje dołączony do sesji. W ten sposób możemy udostępnić ekran z komputera na monitor. Obraz jest interaktywny. Chcąc uruchomić aplikację na naszym komputerze, możemy to zrobić za pomocą dotyku bezpośrednio na monitorze.

Dodatki do monitorów MIRA

Stworzony do sal konferencyjnych monitor interaktywny Newline możemy wyposażyć dodatkowo w soundbar do wideokonferencji. Będzie on zawierał kamerę 4K, dodatkowe głośniki i mikrofony. Kolejnym dodatkiem może być komputer OPS, który pozwoli na korzystanie z wideokonferencji bez użycia laptopa. Oczywiście do urządzenia możemy podpiąć dowolny komputer lub laptop. Dzięki dynamicznym portom USB gniazda na przedniej części obudowy przełączają się automatycznie miedzy komputerem a wbudowanym systemem Android . Wybierając monitory Newline, możemy korzystać z takich oprogramowań jak Newline BroadCast pozwalające na wyświetlenie obrazu monitora na urządzaniach uczestników spotkania oraz Display Management umożliwiające zdalne zarządzanie grupą monitorów.

Dane techniczne

  TT-6520HO TT-7520HO TT-8620HO
Rozmiar 65" 75" 86"
Powierzchnia wyświetlacza (mm) 1428 x 804 1650 x 928 1895 x 1066
Technologia dotykowa IR IR IR
Rezolucja 4K 4K 4K
Maksymalny kąt widzenia 178° 178° 178°
Podświetlenie LED LED LED
Waga (kg) 34.7 46 57.5
Gotowy do rozpoczęcia projektu?
skontaktuj się z nami!

Każda inwestycja wymaga indywidualnego podejścia. Jeśli chcesz omówić interesujące Cię rozwiązania, skontaktuj się z nami. Chętnie Ci pomożemy!
* wymagane pola

Podobne prace

Uzyskaj darmową wycenę projektu

Wyposażenie sali konferencyjnej co musisz wiedzieć

Wyposażenie sali konferencyjnej – co musisz wiedzieć?

wspólpraca specjalistow AV z LobosLink z architektami

Współpraca specjalistów AV z architektami