Podsumowanie najważniejszego wydarzenia w branży AV

INTEGRATED SYSTEMS EUROPE 2020

ISE 2020, ostatnie targi w Amsterdamie

Jak wiadomo spotkaliśmy się w Holandii już po raz ostatni. ISE przerosło ilością wystawców oraz odwiedzających RAI Amsterdam stąd decyzja organizatorów o zmianie miejsca na Barcelonę. Tamtejsze hale mogą mieścić jeszcze więcej wystawców oraz pozwolą na dalszy rozwój targów. Jakie w takim razie były targi w 2020? Czym się wyróżniały? Jaki miały charakter?

Przede wszystkim nie były to targi odbywające się bez problemów. Doniesienia o Coronavis oraz bardzo silne wiatry nad Europą nie ułatwiły zwiedzającym przyjazdu. Bardzo mocno odbiło się na na frekwencji pierwszego dnia targów. Później było już dużo lepiej.

Dla nas wizyta na targach jest obowiązkowym punktem kalendarza więc nie mogło nas zabraknąć. Pomimo opóźnieni lotu i trudnego lądowania już od pierwszego dnia zwiedzaliśmy hale targowe.

Czym dla nas są targi ISE

Przede wszystkim są okazją do zobaczenia rozwiązań dostępnych na całym świecie. Bez większego problemu możemy dowiedzieć się o ofercie każdego producenta. Zwiedzając targi zawsze staramy się być otwarci na nowe rozwiązania zarówno firm, które już znamy jak również nowych dostawców.

Uczestnictwo w tego typu wydarzeniach sprawia, że nasze projekty są zawsze świeże i zawierają najnowsze rozwiązania. Dzięki takiemu podejściu oraz wiedzy o różnych rozwiązaniach dostępnych na rynku jesteśmy w stanie dopasować się do potrzeb każdego z naszych klientów. Rozwiązać problem odpowiednim urządzeniem lub ich zestawem.

Nagrody i wyróżnienia

W tym roku szczególnie cieszyliśmy się z naszych sukcesów. Dwie nasze instalacje zostały wyróżnione na targach. Jedno z naszych wdrożeń zostało docenione przez HDbaseT Alliance. System wykorzystywał urządzenia firmy Atlona  pracujące w technologii stworzonej właśnie przez to stowarzyszenie. Zostałem poproszony o kilka zdań na temat realizacji oraz tego w jaki sposób technologia HDbaseT pozwoliła zrealizować projekt. Zostaliśmy również nagrodzeni miernikiem okablowania dedykowanym do testów pod kątem przesyłania obrazu za pomocą okablowania UTP. Dzięki niemu każda nasza instalacja będzie certyfikowana.

Poniżej wywiad z terenu targów: 

Drugie wyróżnienie otrzymaliśmy od firmy Epson, z którą nagraliśmy Case Study z naszej realizacji w IKEA Kraków. Film był wyświetlany na terenie targów oraz podczas wieczornego spotkania partnerów Epson.

Podsumowanie targów

ISE 2020 należą do bardzo udanych dla nas targów. 2020 będzie rokiem transmisji bezprzewodowej zawierającej już nie tylko obraz ale również USB dzięki czemu rozwiązania wideokonferencyjne staną się jeszcze prostsze i przyjaźniejsze dla użytkownika. Sami nie możemy doczekać się pierwszych testów w naszym biurze nowych rozwiązań. Każde z nich na pewno opiszemy o pokażemy na naszej stronie. Później, krótka relacji z naszej obecności na targach.

Gotowy do rozpoczęcia projektu?
skontaktuj się z nami!

Każda inwestycja wymaga indywidualnego podejścia. Jeśli chcesz omówić interesujące Cię rozwiązania, skontaktuj się z nami. Chętnie Ci pomożemy!
* wymagane pola

Podobne prace

Umów się na bezpłatny audyt druku

Uzyskaj darmową wycenę projektu

Wyposażenie sali konferencyjnej co musisz wiedzieć

Wyposażenie sali konferencyjnej – co musisz wiedzieć?