BiznesLab – Olszańska

BiznesLab – Olszańska

W miejscu, w którego charakter wpisana jest duża rotacja osób prostota i oczywistość…

Nie musisz wynajmować mieszkania, żeby otworzyć małe biuro, a Twoja kuchnia nie musi być pomieszczeniem biurowym.

BiznesLab - Coworking w wykonaniu firmy Lobos

Jedną z gałęzi działalności firmy Lobos jest Coworking. Jest to przestrzeń przyjazna dla każdej firmy. Umożliwia wynajęcie od pojedynczego biurka, po biura dla kilkunastu osób. Zaletą BiznesLab jest możliwość swobodnego dopasowania wielkości biura do aktualnych potrzeb firmy. Dzisiaj potrzebujesz tylko biurko dla siebie, a po kilku miesiącach rozwoju możesz wynajmować 10-cio osobowe biuro. Do tego otrzymujesz pełny dostęp do kopiarki znajdującej się w recepcji, ekspres robiący świetną kawę oraz w pełni wyposażoną kuchnię. Każda przestrzeń biurowa nie może obejść się oczywiście bez miejsca spotkań. Tutaj z pomocą dla BiznesLab przyszedł Lobos Link.

Prostota i łatwość obsługi

W miejscu, w którego charakter wpisana jest duża rotacja osób, prostota i oczywistość rozwiązań jest kluczowa. Osoby wynajmujące salki konferencyjne często przychodzą do nich po raz pierwszy. Muszą się szybko odnaleźć w taki sposób, aby przeprowadzić swoje spotkanie bez zbędnych telefonów czy konieczności pomocy. Mając na uwadze te wymagania, zaproponowaliśmy wykorzystanie monitorów w każdej salce. Pozwalają na łatwą instalację oraz ograniczenie długości wymaganego okablowania. Ich niewątpliwą zaletą jest również możliwość zablokowania menu oraz ustawienie ich w taki sposób, aby użytkownik miał dostęp tylko do koniecznych mu funkcjonalności.
Taki system pozwala na bezproblemowe funkcjonowanie salek.

Przejściówki, jak ja mam to podłączyć?

Kolejnym wyzwaniem okazuje się brak standaryzacji w sposobie podłączenia urządzeń do systemu audiowizualnego. Często zdarza się, że pozostawanie kabla HDMI do dyspozycji użytkowników nie wystarcza. Ktoś potrzebuje USB-C inna osoba ma tylko złącze mini Display Port. Robi się problem i szukanie odpowiednich przejściówek. Jeśli ktoś nie zabrał swojej, trzeba zaangażować recepcję, a to zawsze jest stratą czasu. Dodatkowo przejściówki często giną. Po zakończonym spotkaniu łatwo przypadkowo zabrać ją ze sobą do do torby pakując laptopa po spotkaniu.
Rozwiązaniem okazały się zainstalowane w każdej sali zestawy Vivolink. Każdy z nich zamocowany jest na stałe do kabla HDMI znajdującego się w sali. Dzięki temu każdy ma dostępne potrzebne mu złącze, a spotkania zaczynają się bez zbędnego stresu i opóźnienia.

Jeśli chcesz sprawdzić jak działają nasze salki w BiznesLab, zapraszamy na ich stronę www: https://biznes-lab.pl/pl

Gotowy do rozpoczęcia projektu?
skontaktuj się z nami!

Każda inwestycja wymaga indywidualnego podejścia. Jeśli chcesz omówić interesujące Cię rozwiązania, skontaktuj się z nami. Chętnie Ci pomożemy!
* wymagane pola