BiznesLab – Olszańska

BiznesLab – Olszańska

W miejscu, w którego charakter wpisana jest duża rotacja osób prostota i oczywistość…

Nie musisz wynajmować mieszkania żeby otworzyć małe biuro a Twoja kuchnie nie musi być pomieszczeniem biurowym.

BiznesLab, Coworking w wykonaniu firmy Lobos

Jedną z gałęzi działalności firmy Lobos jest Coworking. Jest to przestrzeń przyjazna dla każdej firmy. Umożliwia wynajęcie od pojedynczego biurka po biura dla kilkunastu osób. Zaletą BiznesLab jest możliwość swobodnego dopasowania wielkości biura do aktualnych potrzeb firmy. Dzisiaj potrzebujesz tylko biurko dla siebie a po kilku miesiącach rozwoju możesz wynajmować 10 osobowe biuro. Do tego otrzymujesz pełny dostęp do kopiarki znajdującej się w recepcji, ekspres robiący świetną kawę oraz w pełni wyposażoną kuchnie. Każda przestrzeń biurowa nie może obejść się oczywiście bez miejsca spotkań. Tutaj z pomocą dla BiznesLab przyszedł Lobos Link.

Prostota i łatwość obsługi

W miejscu, w którego charakter wpisana jest duża rotacja osób prostota i oczywistość rozwiązań jest kluczowa. Osoby wynajmujące salki konferencyjne często przychodzą do nich po raz pierwszy. Muszą się szybko odnaleźć w taki sposób aby przeprowadzić swoje spotkanie bez zbędnych telefonów czy konieczności pomocy.
Mając na uwadze te wymagania zaproponowaliśmy wykorzystanie monitorów w każdej salce. Pozwalają na łatwą instalację oraz ograniczenie długości wymaganego okablowania. Ich niewątpliwą zaletą jest również możliwość zablokowania menu oraz ustawienie ich w taki sposób aby użytkownik miał dostęp tylko do koniecznych mu funkcjonalności.
Taki system pozwala na bezproblemowe funkcjonowanie salek.

Przejściówki, jak ja mam to podłączyć?

Kolejnym wyzwaniem okazuje się brak standaryzacji w sposobie podłączenia urządzeń do systemu audio wizualnego. Często zdążą się, że pozostawanie kabla HDMI do dyspozycji użytkowników nie wystarcza. Ktoś potrzebuje USB C inna osoba ma tylko złącze mini Display Port. Robi się problem i szukanie odpowiednich przejściówek. Jeśli ktoś nie zabrał swojej trzeba zaangażować recepcje a to zawsze jest stratą czasu. Dodatkowo przejściówki często giną. Po zakończonym spotkaniu łatwo przypadkowo zabrać ją ze sobą do do torby pakują laptopa po spotkaniu. Rozwiązaniem okazały się zainstalowane w każdej sali zestawy Vivolink. Każdy z nich zamocowany jest na stałe do kabla HDMI znajdującego się w sali. Dzięki temu każdy ma dostępne potrzebne mu złącze a spotkania zaczynają się bez zbędnego stresu i opóźnieni.

Jeśli chcesz sprawdzić jak działają nasze salki w BiznesLab zapraszamy na ich stronę www: https://biznes-lab.pl/pl

Gotowy do rozpoczęcia projektu?
skontaktuj się z nami!

Każda inwestycja wymaga indywidualnego podejścia. Jeśli chcesz omówić interesujące Cię rozwiązania, skontaktuj się z nami. Chętnie Ci pomożemy!