SKU 600819 Category

Kamera konferencyjna Logitech MeetUp

Opis

Logitech MeetUp to zaawansowana kamera konferencyjna firmy Logitech przeznaczona do małych pomieszczeń konferencyjnych. Dzięki obejmującemu całe pomieszczenie, niezwykle szerokiemu polu widzenia 120° kamera MeetUp sprawia, że każda osoba przy stole jest wyraźnie widoczna.

Opracowany przez firmę Logitech obiektyw o niskim poziomie zniekształceń, optyka z rozdzielczością Ultra HD 4K i trzy wstępne ustawienia kamery gwarantują wyjątkową jakość obrazu i jeszcze bardziej ulepszają bezpośrednią współpracę. Zintegrowana obsługa dźwięku w kamerze MeetUp jest zoptymalizowana pod kątem akustyki w małych pomieszczeniach, zapewniając doskonałą jakość dźwięku. Trzy skierowane poziomo mikrofony z technologią formowania wiązki i dostrojony głośnik sprawiają, że spotkania brzmią równie dobrze jak wyglądają.

W rozwiązaniu MeetUp, wyróżniającym się ograniczającą ilość kabli konstrukcją typu wszystko w jednym, wykorzystano połączenie USB typu „plug and play”, dzięki czemu od razu po wyjęciu z opakowania współpracuje ono z dowolną aplikacją i usługą chmurową do obsługi wideokonferencji — łącznie z tymi, których używasz.

NOTA TECHNICZNA
* Cechy i dane techniczne produktu mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

Karta techniczna do pobrania:

Informacje dodatkowe

Producent

Logitech

EAN

5099206072060

P/N

960-001102

Typ

Kamera konferencyjna

Rozdzielczość (px)

4K Ultra HD

Pole widzenia

120°

Mikrofon

3 wielokierunkowe mikrofony

Sterowanie

Pilot zdalnego sterowania

Zasilacz

Tak

USB

Kabel USB o długości 5m

Głośnik

Tak