Wynajem urządzeń drukujących

Jeśli otwieracie Państwo działalność gospodarczą, organizujecie konferencję biznesową lub inne wydarzenie z którym wiąże się potrzeba drukowania, kopiowania, skanowania, niszczenia dokumentów lub też skorzystania z rozwiązań wyświetlających obraz czy odtwarzających dźwięk, proponujemy doskonałe rozwiązanie – wypożyczenie. W ramach usługi wypożyczenia oferujemy odpowiednie rozwiązania wraz instalacją, szkoleniem i pełną obsługą serwisową gwarantując sprawne jego działanie przez cały okres trwania umowy.

Wynajem URZĄDZEŃ WIELOFUNKCYJNYCH, KSEROKOPIAREK, DRUKAREK korzyści:

  • bez konieczności angażowania własnych środków inwestycyjnych można od razu korzystać z możliwości, jakie daje nowoczesny sprzęt biurowy,
  • opłaty za wypożyczenie stanowią koszt uzyskania przychodu, co jest korzystnym rozwiązaniem z podatkowego punktu widzenia,
  • możliwość precyzyjnego zaplanowania kosztów całej inwestycji w założonym okresie użytkowania,
  • krótki czas reakcji serwisu i naprawy urządzenia a w przypadku poważnej awarii zapewniamy urządzenie zastępcze,
  • okres wypożyczenia wynosi od 7 dni do 12 miesięcy,
  • w ramach opłaty za wypożyczenie zawarte są wszystkie koszty związane z usługą montażu i konfiguracji, obsługą serwisową oraz deinstalacją sprzętu po zakończeniu okresu wypożyczenia.
Gotowy do rozpoczęcia projektu?
skontaktuj się z nami!

Każda inwestycja wymaga indywidualnego podejścia. Jeśli chcesz omówić interesujące Cię rozwiązania, skontaktuj się z nami. Chętnie Ci pomożemy!