Monitoring

MONITORING URZĄDZEŃ SIECIOWYCH

Chcąc zapewnić naszym Klientom najwyższe standardy obsługi proponujemy doskonałe rozwiązanie jakim jest zdalny monitoring urządzeń drukujących i wielofunkcyjnych. Zdajemy sobie sprawę z tego jak czasochłonne i kosztowne może być zarządzanie flotą urządzeń na które składa się m.in. zapewnienie dostępności materiałów eksploatacyjnych dla wszystkich urządzeń, składanie zleceń serwisowych w razie awarii, zarządzanie po stronie infrastruktury IT, rozliczanie bieżących faktur za dostarczane materiały i usługi, ponoszenie kosztów utylizacji samych urządzeń i materiałów eksploatacyjnych czy angażowanie pracowników administracji do realizowania tych działań itp. W odpowiedzi na te potrzeby proponujemy usługę zdalnego monitoringu, która w znaczącym stopniu pozwala zautomatyzować pewne procesy i tym samym odciążyć pracowników od tych zadań oraz  obniżyć koszty obsługi urządzeń. W ramach dzierżawy usługę zdalnego monitoringu zapewniamy naszym Klientom bezpłatnie, natomiast dla tych z Państwa, którzy mają własne urządzenia i chcą obniżyć koszty ich obsługi proponujemy zdalny monitoring jako usługę dodatkową. Dla wszystkich Klientów, którzy chcieliby sprawdzić działanie tego systemu proponujemy bezpłatny miesięczny okres testowy, po zakończeniu którego będą Państwo mogli podjąć decyzję na temat jego wdrożenia.

Istotne zalety zdalnego monitoringu urządzeń to m.in.:

  • automatyzacja procesu zamawiania materiałów eksploatacyjnych (w przypadku jeśli poziom tonera w drukarce spadnie poniżej założonego poziomu zostaje automatycznie wysłany monit do serwisu i zrealizowana dostawa do Klienta), dzięki temu rozwiązaniu nie trzeba blokować środków finansowych na zakup tonerów które czekają na wymianę i angażować pracowników w proces zakupów itp.
  • automatyzacja wybranych działań serwisowych (dzięki tej usłudze mamy możliwość prewencyjnych działań serwisowych związanych z usuwaniem ew. przyszłych usterek i konserwacją urządzeń) dzięki takiemu rozwiązaniu jesteśmy w stanie zapewnić ciągłość pracy urządzeń Klienta,
  • usługa monitoringu jest również doskonałym wsparciem dla dzierżawy w procesie automatycznego odczytu stanów liczników do comiesięcznego raportu wykonanych nakładów, dzięki czemu proces rozliczania dzierżawy jest całkowicie bezobsługowy dla Klienta.
Gotowy do rozpoczęcia projektu?
skontaktuj się z nami!

Każda inwestycja wymaga indywidualnego podejścia. Jeśli chcesz omówić interesujące Cię rozwiązania, skontaktuj się z nami. Chętnie Ci pomożemy!