Audyt

AUDYT KOSZTÓW DRUKU

Dbanie o koszty i racjonalne dysponowanie finansami firmy staje się coraz istotniejszym elementem zarządzania. Często zdarza się tak, że gospodarka urządzeniami w firmie wymyka się spod kontroli, różne osoby czy działy kupują różne urządzenia, niekoniecznie odpowiadające faktycznym potrzebom użytkowników, kto inny kupuje kto inny użytkuje i sprawuje opiekę nad urządzeniem, należy pamiętać o zakupach materiałów eksploatacyjnych i składaniu zleceń serwisowych – co przy dużej ilości urządzeń wielu producentów powoduje bardzo duże koszty administracyjne i eksploatacyjne. A to tylko niektóre z możliwych sytuacji w których pracownicy firmy mają mnóstwo dodatkowych obciążeń.

Pierwszym krokiem do zdiagnozowania aktualnej sytuacji jest przeprowadzenie audytu druku. Dzięki niemu nasi specjaliści przygotują dla Państwa pełną analizę kosztów druku w Waszej firmie. Analizie poddane zostaną wszystkie urządzenia drukujące i kopiujące w zadanym okresie czasu. Efektem audytu jest raport zawierający zestawienie wykonanych nakładów i kosztów z podziałem na urządzenia, rodzaj wydruku, poziom zużycia materiałów eksploatacyjnych, dzięki czemu można stwierdzić czy i w jakim obszarze możliwe są oszczędności i usprawnienie pracy.

Niewątpliwe zalety tego rozwiązania to:

  • szybkie i bezproblemowe przeprowadzenie analizy kosztów druku wszystkich urządzeń w miejscu użytkowania bez angażowania działów administracji czy IT,
  • pełny raport z przeprowadzonego audytu z rozbiciem na poszczególne urządzenia i poziom ich obciążeń,
  • wskazanie potencjalnych obszarów możliwych do uzyskania oszczędności w druku i optymalnego wykorzystania funkcjonalności sieciowych urządzeń.

Na Państwa życzenie przygotujemy również ofertę zawierającą proponowane rozwiązania dla uzyskania oszczędności. Jeśli do dwóch miesięcy od przeprowadzenia audytu zdecydują się Państwo na skorzystanie z naszej oferty zwrócimy Państwu 100% jego kosztów! Jeśli są Państwo zainteresowani takim rozwiązaniem zapraszamy do kontaktu pod adresem audytdruku@lobos.pl

Gotowy do rozpoczęcia projektu?
skontaktuj się z nami!

Każda inwestycja wymaga indywidualnego podejścia. Jeśli chcesz omówić interesujące Cię rozwiązania, skontaktuj się z nami. Chętnie Ci pomożemy!