Programowanie

Programowanie systemów audio wizualnych (AV)

Wszystko zostało już zainstalowane. Każde urządzenie znalazło swoje miejsce na ścianie, suficie czy szafie rack. Lecz o całości nie możemy jeszcze powiedzieć, system audio wideo.

Urządzenia muszą się ze sobą odpowiednio komunikować. Nasi programiści zapewnią, że cały system „ożyje” i zacznie pracować jako jedno rozwiązanie audio wideo.

Tworzymy i programujemy tzw. systemy bezobsługowe, gdzie użytkownik musi jedyni podpiąć się kablem HDMI. Reszta dzieje się automatycznie (uruchamia się projektor, rozwija ekran, włącza system audio)

Jak i systemy sterowane z dedykowanych klawiatur czy ekranów dotykowych. Na ekranach dotykowych możemy stworzyć menu dopasowane do potrzeb i preferencji każdego klienta.

Nasze systemy cechuje prostota i intuicyjność dla użytkownika. Dzięki odpowiedniemu planowaniu i badaniu potrzeb przed wdrożeniem finalnie całość jest łatwa w obsłudze i szybko zostaje przyjęta przez użytkowników.

Gotowy do rozpoczęcia projektu?
skontaktuj się z nami!

Każda inwestycja wymaga indywidualnego podejścia. Jeśli chcesz omówić interesujące Cię rozwiązania, skontaktuj się z nami. Chętnie Ci pomożemy!