Urządzenie wielofunkcyjne HP Color LaserJet Managed E877dn

Opis

Urządzenie wielofunkcyjne HP Color LaserJet Managed E877dn

Zmiana to jedyna stała w działalności firmy. Przekształć swoją firmę za pomocą drukarki, którą z czasem można zmodernizować, aby zwiększyć jej możliwości. Dzięki najbezpieczniejszym drukarkom HP zachowasz bezpieczeństwo i uprościsz zarządzanie flotą zapracowanym informatykom. Najważniejsze zalety nowych urządzeń wielofunkcyjnych HP:

Dostosowane do potrzeb rozwiązania stworzone z myślą o trwałości

 • Nieograniczona kreatywność i dopasowanie do każdego wystroju biura, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom konstrukcyjnym i możliwości wyboru pięciu dostosowywanych kolorystycznie paneli.
 • Ułatwienie codziennych czynności dzięki dostosowaniu rozwiązań drukujących za pomocą połączonych z chmurą aplikacji HP Workpath, które umożliwiają dostęp do spersonalizowanych treści oraz integrację papierowych i cyfrowych procesów pracy.

Maksymalna wydajność

 • Mocny procesor pozwoli zmierzyć się z każdym zadaniem. Maksymalna produktywność i zwiększenie ogólnej wydajności drukowania, dzięki kopiowaniu, skanowaniu i drukowaniu dokumentów we wszystkich formatach z praktycznie pełną szybkością.
 • Łatwy przebieg pracy w całej flocie dzięki jednolitej obsłudze i intuicyjnym ikonom jak w tablecie na kolorowym ekranie dotykowym o przekątnej 10,1 cala.
 • Utrzymanie produktywności i wiedza o najnowszych funkcjach w całej flocie dzięki aktualizacjom oprogramowania sprzętowego HP FutureSmart.
 • Centralna kontrola środowiska druku dzięki rozwiązaniu HP Web Jetadmin oraz wsparcie w celu usprawnienia działalności firmy.

Zawsze na straży dzięki HP Wolf Security

 • HP Sure Start zawsze działa w tle, a kod operacyjny (BIOS) jest automatycznie sprawdzany podczas uruchamiania i samoczynnie naprawia się, jeśli zostanie uszkodzony.
 • Wychodzące połączenia sieciowe drukarki są sprawdzane w celu zatrzymania podejrzanych żądań i udaremnienia złośliwego oprogramowania, dzięki czemu można zachować łączność i bezpieczeństwo.
 • Wykrywanie włamań w czasie rzeczywistym działa przez cały czas. Certyfikat Common Criteria zapewnia ciągłe monitorowanie aktywności pamięci, aby utrzymać bezpieczeństwo użytkownika, wykrywając i powstrzymując ataki w czasie rzeczywistym.
 • HP Memory Shield z aktywnym monitorowaniem systemu to wbudowana funkcja zabezpieczeń, która pomaga zapobiegać różnorodnym atakom złośliwego oprogramowania, polegającym na przekierowaniu przepływu wykonania programu.

Lepszy druk dla lepszej planety

 • Opakowanie, w tym pudełko zewnętrzne i wewnętrzne wkładki dla tego produktu, pochodzi w 100% z ekologicznych źródeł, co oznacza, że zostało wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu lub certyfikowanych.
 • Nasze urządzenia powstają z myślą o planecie, dzięki energooszczędnemu drukowaniu i wkładom z tonerem wykonanym w ponad 57% z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu. Drukowanie, które stawia planetę na pierwszym miejscu.
 • Nasze ulepszone energooszczędne konstrukcje spełniają rygorystyczne kryteria norm EPEAT Gold, Energy Star i Blue Angel.
 • Dzięki formułom spełniającym aktualne normy jakości powietrza w pomieszczeniach, nasz toner o ultra niskiej temperaturze topnienia jest ekonomicznym rozwiązaniem zarówno dla druku, jak i dla naszej planety.

6 kolorów paneli do wyboru

Ilość kaset (podajników) jest zależna od konfiguracji  
Gotowy do rozpoczęcia projektu?
skontaktuj się z nami!

Każda inwestycja wymaga indywidualnego podejścia. Jeśli chcesz omówić interesujące Cię rozwiązania, skontaktuj się z nami. Chętnie Ci pomożemy!
* wymagane pola

Informacje dodatkowe

Główne funkcje

Drukowanie, kopiowanie, skanowanie, wysyłanie i opcjonalnie faks

Prędkość druku/kopiowania

Do 40 str./min Do 50 str./min (z 8EP60AAE) Do 60 str./min (z 8EP61AAE) Do 70 str./min (z 8EP62AAE)

Prędkość skanowania

Do 90 str./min i 180 obrazów/min (w czerni), do 90 str./min i 180 obrazów/min (w kolorze)

Tryb pracy

Kolor, Mono

Max format wydruku

A3

Zapas papieru

1140

Max zapas papieru

6140

Max gramatury papieru

do 300 g

Tryb dwustronny

Tak

Zarządzanie i autoryzacja

Tak

Intefejsy

LAN, WiFi (opcja), USB

Moduły wykańczania

Opcja

Kopiowanie

Standard

Drukowanie sieciowe

Standard

Skanowanie sieciowe

Standard

Faksowanie

Opcja