Soundbar konferencyjny Logitech Rally Bar mini

Opis

RALLY BAR MINI – doskonałej jakości urządzenie do wideo dla małych pomieszczeń. Połącz za pomocą USB do praktycznie dowolnego komputera PC lub Mac bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania. Uruchamiaj obsługiwane aplikacje do wideokonferencji – takie jak Zoom™, Microsoft Teams™ i inne – bezpośrednio na urządzeniu bez potrzeby używania komputera lub laptopa. Rozpocznij swoje spotkanie jednym dotknięciem, płynnie łącząc Rally Mini z wcześniej skonfigurowanym rozwiązaniem sali pod Zoom™ lub Microsoft Teams™. Przenieś swoje konferencje na wyższy poziom z ostrym jak brzytwa obrazem, żywymi kolorami i kadrem obejmującym całe pomieszczenie.

Używając AI, ludzkiej percepcji i zmotoryzowanego przesuwania i przechylania, Rally Mini dostosowuje się do dynamiki spotkania i utrzymuje kamerę w akcji. Zaawansowana inżynieria dźwięku Rally Mini zapewnia potężny, naturalny dźwięk i sprawia, że każdy głos jest wyraźnie słyszalny. Automatycznie poziomuj głośne i ciche dźwięki – jednocześnie tłumiąc niechciany hałas – dzięki technologii RightSound opartej na AI, która poprawia się z biegiem czasu. Skup się na aktywnym mówcy dzięki wysokoprezycjnym mikrofonom z formowaniem wiązki.

Słuchaj i jednocześnie bądź słuchany dzięki idealnemu pełnemu dupleksowi. Z łatwością możesz pomieścić małe sale i zatłoczone przestrzenie, zaczynając od zasięgu odbioru mikrofonów 4,57 m i opcji dodania do 2 paneli mikrofonowych Rally (w zależności od środowiska). Skoncentruj się na uczestnikach spotkania dzięki wizjerowi AI, który wykorzystuje świadomość sceny do optymalizacji automatycznego kadrowania RightSight™ i sterowania kamerą. Śledź dane dotyczące użycia sali z Logitech Sync Dashboard, pochwycone przez funkcję liczenia ludzi wizjera AI.

Charakterystyka:

  • Tryb USB
  • Prosta obsługa
  • Realistyczny wygląd
  • Zachowuje pełną ostrość
  • Niesamowite brzmienie
  • Optymalizacja dźwięku
  • Adaptacyjne formowanie wiązki

Informacje dodatkowe

Producent

Logitech

EAN

5099206093089

P/N

960-001339

Typ

Soundbar konferenycyjny

Rozdzielczość (px)

4K Ultra HD

Pole widzenia

163°

Mikrofon

6 mikrofonów wielokierunkowych

Sterowanie

Pilot zdalnego sterowania / Logitech Tap / ekran dotykowy

Zasilacz

Niskotonowy plus dwa średniotonowy

USB

2m, Kabel USB o długości 2

Głośnik

Niskotonowy plus dwa średniotonowy