Hotel Radocyna w Beskidzie Niskim

Telewizja hotelowa to jedna z gałęzi naszej działalności. Ostatnio zakończyliśmy inwestycje w ośrodku należącym do Lasów Państwowych. Oferta noclegowa malowniczej miejscowość Radocyna poszerzyła się o doskonałe miejsce do wypoczynku i kontaktu z naturą.

Pomiary, projekt, instalacja, programowanie.

Hotel wymagał pełnej infrastruktury związanej z telewizją hotelową oraz wyposażenia sali konferencyjnej. Nasza firma dostarczyła pełne rozwiązanie, świadcząc kompleksową obsługę od pomiaru jakości sygnału telewizji naziemnej, przez instalację monitorów, po programowanie i uruchomienie całego systemu.

Wyzwanie stanowiło miejsce instalacji. Ośrodek zlokalizowany jest w lesie, jest to świetne miejsce do odpoczynku, natomiast dla instalacji stanowiło spore wyzwanie. Musieliśmy wykonać pomiary jakości sygnału telewizyjnego zaczynając projektowanie systemu. Była obawa, że sygnał będzie zbyt słaby i będziemy musieli instalować dodatkowe anteny.

Gotowy system telewizji hotelowej oparty na TV Samsung.

System składa się z 22 telewizorów w rozdzielczości ultra HD o przekątnej 43” Samsung HG43EJ690. Telewizory cechuje doskonała jakość obrazu, dzięki wysokiej rozdzielczości oraz wsparciu dla HDR10+. Dodatkowym udogodnieniem dla gości jest możliwość skorzystania z TV, jak z głośników Bluetooth.

Za dostarczenie kanałów hotelowych odpowiedzialny jest system Reach. Nasi specjaliści skonfigurowali całość oraz zaprojektowali layout systemu hotelowego oddając klientowi gotowe do użycia rozwiązanie.

Niezbędny element każdego hotelu, sala konferencyjna

Dodatkowym elementem niezbędnym w hotelu jest sala konferencyjna. Wyposażona została w laserowy projektor Epson EB-L400U oraz system do bezprzewodowej transmisji obrazu BenQ WDC10. Sala konferencyjna również uzyskała możliwość wyświetlania sygnału telewizyjnego.

Serdecznie zapraszamy do wypoczynku w Radocynie (https://oswradocyna.pl). Doskonale wyposażony hotel w połączeniu z otaczającą go naturą jest idealnym miejscem na wypady z miasta.

Gotowy do rozpoczęcia projektu?

Skontaktuj się z nami!

Każda inwestycja wymaga indywidualnego podejścia. Jeśli chcesz omówić interesujące Cię rozwiązania, skontaktuj się z nami. Chętnie Ci pomożemy!
* wymagane pola

Podobne wpisy