Avtek

Innowacyjne Monitory Interaktywne dla Twojego Biura i Klasy

Avtek to uznany producent wysokiej jakości monitorów interaktywnych, które są idealnym rozwiązaniem dla nowoczesnych biur oraz placówek edukacyjnych. Ich zaawansowane technologie wspierają efektywność spotkań oraz poszerzają możliwości interakcji w trakcie prezentacji i lekcji.

Avtek TS 8 Connect 75

Projekty realizowane przez Loboslink wykorzystują monitory interaktywne Avtek, które charakteryzują się:

  • Wielopoziomową czułością ekranu dotykowego – Zapewniającą precyzyjne i szybkie reakcje na dotyk, co ułatwia prowadzenie interaktywnych zajęć oraz prezentacji.
  • Rozdzielczości 4K – Gwarantującą niezwykle wciągające wrażenia wizualne, które zachwycają swoją klarownością i szczegółowością.
  • Wbudowane oprogramowanie – Umożliwiające łatwe korzystanie z różnych aplikacji i narzędzi multimedialnych, wspierających pracę w grupie.
  • Zgodność z różnymi systemami operacyjnymi – Monitor Avtek TS 8 Connect 75 jest kompatybilny z popularnymi platformami, co zapewnia elastyczność i łatwość integracji z istniejącą infrastrukturą technologiczną.
Dlaczego Avtek?

Monitory interaktywne Avtek, dostępne w Loboslink, to gwarancja najnowszych technologii oraz niezawodności. Wspierają one tworzenie nowoczesnych przestrzeni do pracy i nauki, zapewniając użytkownikom łatwość obsługi oraz wyjątkową jakość.

Nasze realizacje z wykorzystaniem produktów marki Avtek
  • Biura i sale konferencyjne – Monitor Avtek umożliwia prowadzenie efektywnych spotkań z wykorzystaniem interaktywnej tablicy, wspierającej współpracę zespołową.
  • Placówki edukacyjne – Monitory interaktywne Avtek to idealne rozwiązanie dla szkół i uczelni, sprzyjające angażującym i dynamicznym lekcjom oraz prezentacjom.
  • Nowoczesne przestrzenie spotkań – Dzięki intuicyjnej obsłudze i zaawansowanym funkcjom, monitory Avtek służą jako centralny punkt do dyskusji i prezentacji.

Prezentacja i szkolenie – monitor interaktywny AVtek TouchScreen 6 Lite

Na ten artykuł poświęcisz: 8 min.
Przedstawiamy szóstą serię monitora interaktywnego firmy AVtek – to 65” monitor TouchScreen 6 Lite z najnowszym zaktualizowanym oprogramowaniem. Poznamy jego funkcjonalności, a w załączonych filmikach można na żywo zobaczyć jego prezentację oraz szkolenie z obsługi. Dostępne są także rozmiary 75” oraz 86”. Istnieje również bardziej zaawansowana wersja tego monitora – Avtek TouchScreen 6 Connect, która charakteryzuje…
Czytaj dalej Prezentacja i szkolenie – monitor interaktywny AVtek TouchScreen 6 Lite

Monitor interaktywny AVtek Business 55”

Na ten artykuł poświęcisz: 4 min.
Monitory interaktywne marki AVtek są nam znane już od wielu lat. Zainstalowaliśmy ich już setki w szkołach w całej Polsce. Teraz przyszedł czas na wprowadzeni ich do przestrzeni biurowej. Monitor interaktywny, o co w tym właściwie chodzi Szkoły korzystają z tablic od samego początku ich powstania. Nauczyciele zapisują na nich zadania, tłumaczą na przykładach ich…
Czytaj dalej Monitor interaktywny AVtek Business 55”

Biuro ArcelorMittal Poland

Na ten artykuł poświęcisz: 6 min.
Powrót do biura w nowym wydaniu ArcelorMittal Poland jak sporo firm przeniósł w ciągu ostatnich dwóch lat wielu swoich pracowników w tryb zdalny. Takie podejście sprawiło, że puste przez pewien czas biuro musiało przejść odpowiednią metamorfozę, przegotowującą się na przyjęcie hybrydowego sposobu pracy. Już nikt nie zakładał, że zespoły wrócą na swoje miejsca w identycznej…
Czytaj dalej Biuro ArcelorMittal Poland

Rozwiązania Biamp w Columbus SA

Na ten artykuł poświęcisz: 6 min.
Na łamach grudniowego wydania magazynu AVIntegracje, dedykowanemu specjalistom branży systemów zintegrowanych, zaprezentowaliśmy kulisy realizacji rozwiązań audio-wideo dla Columbus Energy S.A. W naszych realizacjach zawsze dbamy o to, aby profesjonalne instalacje audiowizualne szły ręka w rękę z estetyką. Dlatego nad oprawą i aranżacją przestrzeni biurowej, czuwał dział Lobos Meble Biurowe, który mistrzowsko przygotował współczesną koncepcję biura…
Czytaj dalej Rozwiązania Biamp w Columbus SA

Rozwiązania AV dla Columbus Energy

Na ten artykuł poświęcisz: 6 min.
Dla firmy Columbus wyposażyliśmy sale konferencyjne z wykorzystaniem audio over IP w technologii AVB, systemów wideokonferencyjnych Logitech oraz monitorów LG i AVtek. Rezerwacja sal oraz system komunikacji wewnętrznej oparty został na systemach Urve. Założenia Z założenia całość powinna zapewniać przyszłą elastyczność oraz możliwość łatwej rozbudowy. System musiał być prosty oraz zapewniać maksymalną unifikację pod względem…
Czytaj dalej Rozwiązania AV dla Columbus Energy

Uniwersytet Rolniczy w Krakowie

Na ten artykuł poświęcisz: 3 min.
Nasza najnowsza realizacja miała miejsce na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Niedawno ukończyliśmy jej instalację oraz programowanie. Powstał pomysł, aby ją opisać, ponieważ wiele uczelni posiada podobne zapotrzebowanie i na jej podstawie możemy projektować rozwiązania o różnej skali, bez względu na to na jakiej uczelni będą się znajdować. Oczywiście jak zwykle w naszym przypadku, rozpoczęliśmy od…
Czytaj dalej Uniwersytet Rolniczy w Krakowie
Gotowy do rozpoczęcia projektu?

Skontaktuj się z nami!

Każda inwestycja wymaga indywidualnego podejścia. Jeśli chcesz omówić interesujące Cię rozwiązania, skontaktuj się z nami. Chętnie Ci pomożemy!




* wymagane pola