Vivolink Premium Adapter Ring

Czasami najprostsze przedmioty pozwalają na zdecydowaną poprawę komfortu naszej pracy. Nie muszą być bardzo skomplikowane ani posiadać bardzo wielu funkcji. Najczęściej wiążą się z ergonomią naszej pracy. Nie wyobrażamy sobie przecież pracy bez czegoś tak prostego jak karteczki Post-it. Są bardzo proste w swojej funkcji natomiast rozwiązują wiele problemów. Podobne cechy posiada zestaw przejściówek Vivolink Premium Adapter Ring. Jest to bardzo proste narzędzie, które pozwala na bezstresowe rozpoczęcie każdego spotkania w naszej sali konferencyjnej. Każdemu kto spotkał się z problemem braku odpowiedniej przejściówki nie trzeba wspominać jak stresujące może to być przeżycie.

Zapraszamy do naszej sali ważnego kontrahenta, chcemy podłączyć, często swój własny, komputer używając przełączki która zawsze była w sali i okazuje się że przypadkowo opuściła ją wraz z poprzednim uczestnikiem spotkania. Zaczyna się stresujące bieganie po biurze, dzwonienie do IT. W końcu udaje się znaleźć druga przejściówkę, nasze spotkanie rozpoczyna się z kilkunasto minutowym opóźnieniem. Nie zrobiliśmy dobrego wrażenia jako przygotowani profesjonaliści. Wszystkiego tego można łatwo uniknąć stosując Vivolink Premium Adapter Ring. Dzięki niemu mamy zestaw cyfrowych przejściówek zawsze pod ręka.

Nikt ich przez przypadek nie zabierze składając swoje dokumenty ze stołu konferencyjnego. Nie zabraknie nam odpowiedniego rodzaju przejściówki. Każde nasze spotkanie rozpocznie się bez zbędnego stresu związanego z brakiem możliwości podłączenia komputera do systemu audio wideo.

Brak tak prostego elementu może całkowicie pozbawić funkcjonalności nasz wysublimowany system audio wizualny. Nie będzie miało znaczenia to jak duży monitor czy jak jasny projektor mamy w naszej sali konferencyjnej Nie będzie miała znaczenia rozbudowana automatyka. Jeśli komputer naszego gościa posiada jedynie złącze USB C a nasza sala posiada tylko okablowanie HDMI.

Zestaw Vivolink jest bardzo solidnie skonstruowany. Posiada metalowe końcówki oraz gumowane kable zapewniają długowieczność rozwiązania. Przejściówki zorganizowane są na metalowej lince, którą za pomocą specjalnej obejmy montujemy do kabla HDMI. Obejmę możemy dodatkowo zabezpieczyć dołączonym zipem. Obejma posiada grubą piankę od wewnętrznej strony dzięki czemu nie uszkadza okablowania. Pasuje do rożnej średnicy kabli natomiast najlepiej sprawdza się z kablami Vivolink z serii High-Performance. Przejściówki są kompatybilne z najwyższym standardem obrazu 4K@60Hz wspierają również format HDR. Dzięki temu stosując przejściówki Vivolink nie tracimy na jakości wyświetlanego obrazu.

Vivolink posiadają kilka rodzajów pierścieni z różnymi przejściówkami w zależności od naszych potrzeb:

  • USB C
  • USB C + Mini Display Port (prezentowana na zdjęciach)
  • USB C + Mini Display Port + Display Port + mini HDMI   
  • USB C + Mini Display Port + Display Port + mini HDMI + Lightning

Duży wybór pozwala na dopasowanie rozwiązania do każdych potrzeb. Wszystkie przejściówki Vivolink oraz kable dostępne są w naszym sklepie oraz poprzez kontakt z naszym biurem.

Gotowy do rozpoczęcia projektu?
skontaktuj się z nami!

Każda inwestycja wymaga indywidualnego podejścia. Jeśli chcesz omówić interesujące Cię rozwiązania, skontaktuj się z nami. Chętnie Ci pomożemy!
* wymagane pola

Podobne prace

Umów się na bezpłatny audyt druku

Uzyskaj darmową wycenę projektu

Wyposażenie sali konferencyjnej co musisz wiedzieć

Wyposażenie sali konferencyjnej – co musisz wiedzieć?