Nagroda BLI 2022 dla Canon UniFlow Online

Firma badawcza i analityczna Keypoint Intelligence, po raz kolejny przyznała prestiżową nagrodę firmie Canon dla innowacyjnych rozwiązań z obszaru oprogramowania do przetwarzania dokumentów. Nagroda Buyers Lab (BLI) 2022 trafiła do lidera zestawienia w kategorii aplikacji chmurowych – uniFLOW Online.

Wyróżnieniem przyznawanym nieprzerwanie od 2019 roku przez Keypoint Intelligence, doceniono uniFLOW Online firmy Canon, ze względu na kompleksowe połączenie funkcji zarządzania wydrukiem oraz możliwości przechwytywania i opracowywania danych. Jak podkreślają badacze Keypoint Intelligence, nagroda dla tej technologii pozwala firmom na pełną kontrolę w całym środowisku sieciowym firmy i jest bardzo przydatna dla organizacji, które dopiero rozpoczynają swoją transformację cyfrową związaną z drukiem, skanowaniem i kopiowaniem.

Jak przekonuje Dariusz Szwed, MPS Business Development Manager w Canon Polska, uniFLOW Online to oprogramowanie chmurowe Canon, które potrafi zidentyfikować rodzaj dokumentu, odczytać z niego najważniejsze informacje, a następnie samodzielnie je skatalogować i wykorzystać w odpowiednim kontekście. Wśród możliwości technologii znajduje się również wygodne zarządzanie dostępem do urządzeń, możliwość drukowania bezpośrednio z chmury, przejrzyste kontrolowanie kosztów druku oraz eliminacja lokalnych serwerów, a także zaawansowane funkcjonalności optycznego rozpoznawanie znaków (OCR) i inteligentnego wychwytywania treści. W oświadczeniu firmy Canon Polska Dariusz Szwed podkreślił – Kolejne wyróżnienie dla naszego najważniejszego oprogramowania do zarządzania firmowymi dokumentami daje nam pewność, że oferujemy klientom produkt z najwyższej półki.

Czy rozwiązania chmurowe przekonają polskich przedsiębiorców?

Z najświeższego badania rynku druku biurowego po pandemii, przeprowadzonego przez Insight Lab na zlecenie Canon w połowie września 2021 roku, na podstawie rozmów z ponad 200 firmami w Polsce wynika, że aż 49% średnich i 32% dużych firm nie ufa chmurze i woli trzymać się dotychczasowych rozwiązań. Tymczasem eksperci nie mają wątpliwości, że oprogramowania chmurowe cieszą się wysokim poziomem bezpieczeństwa.

Szczegółowe dane pozwalają mieć nadzieję na zmianę tego trendu i sugerują, że chmura będzie coraz szerzej wykorzystywaną technologią, ponieważ 20% większych przedsiębiorstw wprowadziło rozwiązania chmurowe podczas pandemii, a 34% średnich i 19% dużych firm zamierza to zrobić w przyszłości. W komentarzu Dariusza Szweda – Dobre oprogramowanie chmurowe od rzetelnego dostawcy jest bezpieczniejsze niż zainstalowane na lokalnym serwerze (…) – Od dawna staramy się przekonać o tym przedsiębiorców. W tym kontekście jeszcze bardziej cieszy nas kolejna nagroda Buyers Lab dla uniFLOW Online – podsumowuje przedstawiciel firmy Canon Polska.

Gotowy do rozpoczęcia projektu?
skontaktuj się z nami!

Każda inwestycja wymaga indywidualnego podejścia. Jeśli chcesz omówić interesujące Cię rozwiązania, skontaktuj się z nami. Chętnie Ci pomożemy!
* wymagane pola

Podobne prace

Umów się na bezpłatny audyt druku

Uzyskaj darmową wycenę projektu

Wyposażenie sali konferencyjnej co musisz wiedzieć

Wyposażenie sali konferencyjnej – co musisz wiedzieć?