UniFlow Online nowatorskie na rynku rozwiązanie chmurowe do zarządzania drukiem w Twojej firmie

UniFlow Online to zaawansowane oprogramowanie do zarządzania drukiem i skanowaniem, które wykorzystuje potencjał chmury. Po zainstalowaniu systemu na urządzeniu mamy dodatkowe funkcjonalności takie jak na przykład możliwość logowania użytkowników, autoryzacja wydruków, zabezpieczenie dostępu do urządzenia. UniFlow Online pozwala ograniczyć koszty eksploatacji i eliminuje konieczność inwestowania w serwery i ich utrzymanie, co dodatkowo sprzyja środowisku, ze względu na oszczędność energii. Korzyści związane z możliwością zarządzania i kontroli dokumentów trudno przecenić.

UNIFLOW ONLINE – Zwiększenie bezpieczeństwa informacji

Dzięki szyfrowaniu transmisji oraz autoryzacji użytkowników zwiększamy bezpieczeństwo przesyłanych danych i urządzeń. Użytkownicy logują się za pomocą kodu PIN lub karty zbliżeniowej, dzięki czemu dokumenty „nie czekają” bez nadzoru na drukującego. W ten sposób można uniknąć przypadkowego zabrania wydruku przez niewłaściwą osobę oraz wycieku wrażliwych danych. Dodatkową funkcją może być wydruk podążający – wypuszczamy wydruk do systemu i możemy go odebrać z dowolnego urządzenia. Uwierzytelnianie użytkowników jest elastyczne. UniFlow Online umożliwia zarządzanie dostępem pracowników do konkretnych funkcji oraz drukowanie dla gości, co znacznie zwiększa bezpieczeństwo dokumentów w firmie.

UNIFLOW ONLINE – Zarządzanie kosztami i kontrola wydajności

Dzięki UniFlow Online uzyskujemy dostęp do analiz kosztowych, drukowania, kopiowania oraz skanowania w podziale na użytkowników, grupy albo urządzenia. Raporty eksportowane są do Excela. Oszczędzamy papier oraz inne materiały eksploatacyjne dzięki kontroli uprawnień do druku w kolorze, oraz druku dwustronnego. Dodatkową oszczędnością energii i pieniędzy jest brak własnych serwerów. Nie ma potrzeby ich utrzymywania i zarządzania nimi, a procesy związane z drukowaniem i skanowaniem możemy mieć pod kontrolą.

UNIFLOW ONLINE – Uniwersalność, łatwa obsługa i efektywność

Oprogramowanie UniFlow Online dzięki prostej obsłudze w języku polskim umożliwia sprawniejszą pracę użytkowników oraz łatwe zarządzanie systemem. Instalowanie urządzeń również jest proste, a dostęp do nich jest zdalny. UniFlow Online to rozwiązanie dla każdej firmy, niezależnie od jej wielkości. Sprawdzi się na nieograniczonej liczbie urządzeń.

Dostępna jest również rozszerzona wersja UniFlow Online w wersji subskrypcyjnej, która znacznie rozszerza możliwości systemu o dodatkowe funkcjonalności. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły.

Gotowy do rozpoczęcia projektu?
skontaktuj się z nami!

Każda inwestycja wymaga indywidualnego podejścia. Jeśli chcesz omówić interesujące Cię rozwiązania, skontaktuj się z nami. Chętnie Ci pomożemy!
* wymagane pola

Podobne prace

Uzyskaj darmową wycenę projektu

Wyposażenie sali konferencyjnej co musisz wiedzieć

Wyposażenie sali konferencyjnej – co musisz wiedzieć?

wspólpraca specjalistow AV z LobosLink z architektami

Współpraca specjalistów AV z architektami