PREZENTACJA EPSON EB-L25000U

Za nami prezentacja jednego z największych projektorów jakie są obecnie dostępne na rynku. Epson EB-L25000U. Projektor o laserowym źródle światła, optymalizacji obrazu do 4K oraz co najważniejsze potężnej mocy świetlnej 25000 lumenów.

Projektor pozwala na prezentacje obrazu o ogromnej wielkości (obraz widoczny na zdjęciach ma 15m w podstawie) oraz tworzenie zaawansowanych mapingów na budynkach i nie tylko. Nie straszne są mu trudne warunki sal teatralnych oraz zadymionego środowiska dzięki zamkniętej konstrukcji układu świetlnego oraz nieorganicznemu panelowi. Połączenie konstrukcji projektora oraz laserowego źródła światła pozwala na 20000 tys. godzin ciągłej projekcji.

Nie możemy zdradzić dla jakiego klienta przygotowaliśmy prezentację natomiast trzymajcie kciuki za realizację. Mamy z klientem świetny pomysł na wykorzystanie pełnego potencjału tego projektora.

Gotowy do rozpoczęcia projektu?
skontaktuj się z nami!

Każda inwestycja wymaga indywidualnego podejścia. Jeśli chcesz omówić interesujące Cię rozwiązania, skontaktuj się z nami. Chętnie Ci pomożemy!
* wymagane pola

Podobne prace

wspólpraca specjalistow AV z LobosLink z architektami

Współpraca specjalistów AV z architektami

Projekt sali konferencyjnej: dlaczego jest taki ważny?

Systemy zarządzania drukiem w firmie