Druk w procesie transformacji cyfrowej

Do tej pory drukarka była potrzebna do drukowania fizycznych kopii dokumentów. Aktualnie powinna służyć nie tylko do drukowania cyfrowych dokumentów, ale również do zmiany druku na wersję cyfrową. Organizacje muszą zatem inwestować w technologię, która wspiera nowy styl pracy i umożliwia pracownikom efektywną pracę w wielu miejscach. Ważne jest też bezpieczeństwo najbardziej wrażliwych informacji.

Firma Canon stworzyła środowisko Digital Transformation Services (DTS), które łączy najlepsze urządzenia i oprogramowanie w zintegrowany ekosystem technologiczny, zaprojektowany z myślą o wsparciu klientów w procesie transformacji. Sercem DTS jest sprzęt. Pozwala na wspieraniu transformacji poprzez zapewnienie łączności i umożliwienie zarządzania przepływem pracy w hybrydowym środowisku pracy.

DIGITALIZACJA INFORMACJI

Urządzenia z serii imageRUNNER ADVANCE DX posiadają najnowocześniejsze technologie skanowania ułatwiające pracownikom digitalizację informacji i upraszczające dostęp do nich osobom, które ich potrzebują. Przekłada się to na ciągłość działalności nawet w sytuacji, gdy pracownicy przebywają w różnych miejscach. Dzięki inteligentnej technologii Optical Character Recognition (OCR) i wykorzystaniu uczenia maszynowego, urządzenia pozwalają skutecznie identyfikować i kategoryzować najczęściej używane przez firmę dokumenty, a tym samym automatycznie sugerować miejsce zapisu na podstawie reguł określonych przez użytkownika.

Wspieranie transformacji oznacza nie tylko cyfryzację, ale także lepsze wsparcie cyfrowych systemów pracy. Urządzenia z serii imageRUNNER ADVANCE DX mogą automatycznie wprowadzić wyodrębnione informacje do oprogramowania do zarządzania przepływem pracy (np. SAP Concur). Ponadto pracownicy oszczędzają czas spędzony na ręcznym wprowadzaniu danych i zapewniają ich poprawność. Zapewniają bezproblemową integrację z oprogramowaniem uniFLOW Online, które ułatwia drukowanie i skanowanie dokumentów bezpośrednio do miejsc docelowych w chmurze, takich jak Drobox i OneDrive.

Dostęp i bezpieczeństwo

Dostępność ma kluczowe znaczenie dla skutecznej pracy zdalnej, równie ważne jest bezpieczeństwo. Jako podłączone urządzenie drukarka z obsługą chmury musi wykorzystywać solidne zabezpieczenia, aby zapobiegać atakom lub przypadkowym naruszeniom, w wyniku których dane mogą wpaść w niepowołane ręce. Choć firmom zależy na dynamicznej adaptacji i wdrażaniu niezbędnych technologii tak szybko, jak to możliwe, szybkość nigdy nie powinna wiązać się z utratą bezpieczeństwa.

Ekosystem technologiczny Canon chroni dokumenty niezależnie od miejsca, w którym się znajdują. Bez względu na to, gdzie znajduje się urządzenie, dokumenty wysłane do drukowania mogą zostać zwolnione z bezpiecznej kolejki wydruku dopiero po okazaniu dowodu tożsamości. Jednocześnie technologia skanowania może identyfikować wrażliwe pliki, takie jak informacje finansowe, i stosować automatyczną ochronę, w tym szyfrowanie przesyłanych danych. Informacje są następnie skanowane i zapisywane w bezpiecznej lokalizacji, w przypadku której można zastosować zasady dostępu (na przykład poufne informacje HR chronione przed dostępem ze strony pracowników).

W miarę jak zmierzamy w kierunku hybrydowych metod pracy, coraz ważniejsze będzie posiadanie sprzętu, który spełni wszystkie potrzeby, zapewniając łączność, dostępność, bezpieczeństwo i umożliwiając zarządzanie przepływem pracy, tak aby zespoły w przedsiębiorstwie mogły efektywnie działać.

Jeśli interesuje Cię dzierżawa lub leasing drukarki, skontaktuj się z nami!

Gotowy do rozpoczęcia projektu?

Skontaktuj się z nami!

Każda inwestycja wymaga indywidualnego podejścia. Jeśli chcesz omówić interesujące Cię rozwiązania, skontaktuj się z nami. Chętnie Ci pomożemy!
* wymagane pola

Podobne wpisy